Zmajevi od Bosne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zmajevi od Bosne

Igraj Bosno, ne daj se! Igraj, svi smo uz tebe!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"

Go down 
4 posters
AutorPoruka
NiNa

NiNa


Broj komentara : 20
Join date : 2009-04-12

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeWed Apr 15, 2009 6:51 pm

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" EdinDzekoNigelde%20JongWolfsburgHSVAFP6666V

Irfan Redžepagić, menadžer našeg fudbalskog reprezentativca Edina Džeke počeo je pregovore sa Wolfsburgom oko eventualnog produženja ugovora 23-godišnjeg napadača. Džeko je posljednjih mjesec dana u žiži interesovanja velikih evropskih klubova, koji ga žele vidjeti u svojim redovima.
Međutim, Džeko ima ugovor sa Wolfsburgom do 2011. godine, a kako stvari stoje klub ga neće pustiti na kraju ove sezone, budući da imaju velike planove ukoliko se plasiraju u Ligu prvaka ili Kup UEFA.

Irfan Redžepagić je Džekin menadžer već skoro pet godina. Realizovao je transfere iz Željezničara u Teplice, a onda i u Wolfsburg.

"Veliki je interes za Edina i to ne moram ponavljati. Međutim, neki klubovi su jako zagrizli da ga dovedu, drugi se opet pominju u tom kontekstu, ali nisu baš toliko zainteresovani. Ne želim govoriti o imenima klubova, ali neki koji su najozbiljnije krenuli u akciju za Edina Džeku, nisu toliko medijski eksponirani u cijeloj priči", kaže Redžepagić i nastavlja:

"Došao sam u Wolfsburg da vidim kako razmišljaju u klubu. Da li bi uopšte pustili Edina i ako ne bi, možemo li početi razgovarati o novom ugovoru".

Redžepagić je svjestan da se Wolfsburg neće tako lako odreći svog najboljeg igrača ove sezone.

"Džeko uživa velike simpatije Feliksa Magata, prvog trenera i osobe koja uživa veliki ugled u klubu. Magat je engleski tip trenera, dakle on je u isto vrijeme i menadžer kluba. On je doveo Edina, puno je radio i dan danas radi sa njim. Sasvim je sigurno da ga neće tek tako pustiti. Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub", kaže Redžepagić.

Naš reprezentativac koji ove sezone igra u fantastičnoj formi, postigao je 16 golova u Bundesligi, a u evropskim kvalifikacijama je prvi strijelac sa sedam postignutih golova u dresu reprezentacije.

Posljednji koji se ozbiljno zainteresirao za Džeku je italijanski gigant Milan, koji je spreman da odriješi kesu kako bi ga doveo na San Siro.

Nije opterećen time da li će otići iz Wolfsburga ili ne.

"Meni je ovdje sasvim lijepo. Igram dobro, trener je odličan, kao i saigrači. Ove sezone smo na dobro putu da napravimo podvig. Borimo se za titulu prvaka Njemačke i zaista se ne opterećujem odlaskom. Meni svakako imponuje to što me traže veliki evropski klubovi, ali je i Wolfsburg odličan klub za mene", Džekine su riječi.
Na vrh Go down
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥


Broj komentara : 253
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Mjesto : Travnik

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeWed Apr 15, 2009 7:25 pm

ma neka ostane u Wolfsburgu najljepse mu je..
a mislim da 100% ako Wolfsburg postane prvak hoce..
Na vrh Go down
https://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Zerina
Admin
Zerina


Broj komentara : 168
Join date : 2009-04-10
Age : 32

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:27 pm

ma nece on otici.....a-a....zasto bi kad mu je tamo dobro...a i ako osvoje titulu prvaka njemacke, onda jos manje ce otici... iloveu
Na vrh Go down
Sanjin

Sanjin


Broj komentara : 87
Join date : 2009-04-15

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:48 pm

**** vas wolfsburg ode co'ek u Milan na ljeto..
Na vrh Go down
Zerina
Admin
Zerina


Broj komentara : 168
Join date : 2009-04-10
Age : 32

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:58 pm

Sanjin (citat):
**** vas wolfsburg ode co'ek u Milan na ljeto..

nece, nece.....bar ne jos...
Na vrh Go down
NiNa

NiNa


Broj komentara : 20
Join date : 2009-04-12

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeFri Apr 17, 2009 8:42 pm

Zerina (citat):
Sanjin (citat):
**** vas wolfsburg ode co'ek u Milan na ljeto..

nece, nece.....bar ne jos...
ma pusti ti sanjina... on sanja milan...znam ja to.. sanjineeee Razz
Na vrh Go down
Sanjin

Sanjin


Broj komentara : 87
Join date : 2009-04-15

Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitimeFri Apr 17, 2009 11:33 pm

sta jee... samo me brukas... ne znas ti sta je fudbal kad ja tebi kazem... Džeko i Milan 100%..
Na vrh Go down
Sponsored content





Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"   Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub" I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Redžepagić "Mislim da su šanse 50-50 da Džeko napusti klub"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» "Džeko protiv Verdera obara Milere ?!"
» Fuad Muzurović "Ćiro Blažević je vratio vjeru u bh. nogomet"
» Fudbaleri iz "vučjeg grada" žele biti spremni na sve pa treniraju i boks
» Ćiro "Nije istina da sam tražio deset posto prihoda od plasmana na Svjetsko prvenstvo!"
» Munib-Majmun "Ćiro je napustio Sarajevo jer je imao važan sastanak sa Ivom Sanaderom"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Zmajevi od Bosne :: SPORT :: Bundes Liga-
Idi na: