Zmajevi od Bosne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zmajevi od Bosne

Igraj Bosno, ne daj se! Igraj, svi smo uz tebe!!!

HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

Džeko želi dočekati Tursku u Zenici

Go down 
+2
Zerina
S4lihoviccKa ♥
6 posters
AutorPoruka
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥

Broj komentara : 253
Mjesto : Travnik

Džeko želi dočekati Tursku u Zenici Empty
KomentarNaslov komentara: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 7:55 pm

Džeko želi dočekati Tursku u Zenici 3192_88137573736_66858833736_1802316_1414700_n
Nakon utakmice protiv Belgije u Zenici selektor fudbalske reprezentacije BiH Miroslav Ćiro Blažević u svojim izjavama dao je naslutiti kako će naša selekcija svoj naredni domaći meč protiv Turske igrati na Koševu kako bi N/FS BiH finansijski profitirao. Ipak, čini nam se kako ta ideja ne nailazi na plodno tlo, bar ne kada su reprezentativci u pitanju.
"Ja sam za to da se utakmica protiv Turske igra u Zenici", kaže napadač Wolfsburga i bh. reprezentacije Edin Džeko, koji je jedan od najzaslužnijih za pobjede naše selekcije u duelima protiv Belgije.

"Najbitnije je da prvo obezbijedimo baraž, a nakon toga će biti vremena da se misli na zaradu", mišljenja je nekadašnji napadač Željezničara, koji je za bh. tim debitovao upravo na Koševu i to protiv Turske, kojoj je postigao fenomenalen pogodak.

"Rođen sam u Sarajevu, to je moj grad. Igrao sam u Želji, a volim i komšije sa Koševa, ali Zenica nam zaista odgovara i ne treba mijenjati stadion na kojem igramo dobro. Ne bih htio da neko pomisli kako ne želim Koševo zbog toga što sam dijete sa Grbavice, jer to nije istina. Želim samo najbolje za reprezentaciju, a u ovom trenutku to je utakmica u Zenici".

Džeko tvrdi da je atmosfera na Bilinom polju mnogo bolja nego na Koševu, s obzirom na to da je publika u Zenici mnogo bliža terenu.

"Turska je opasna i zaista bih volio protiv njih igrati na Bilinom polju i onda ako pobijedimo protiv Španije odigrati na Koševu, kako bi N/FS BiH mogao zaraditi. Ne bih volio da nas promjena stadiona na kojem smo već ubilježili tri pobjede zaredom, udalji od plasmana na Svjetsko prvenstvo", kaže Džeko za "Oslobođenje".

Generalni sekretar bh. kuće fudbala Munib Ušanović kaže kako je N/FS BiH previdio da se utakmica protiv Turske odigra na Koševu, ali da je selektoru Blaževiću ostavljena mogućnost da ipak igra u Zenici.

"Selektor je taj koji će odlučiti. Istina je da je susret protiv Turske predviđen za Koševo, ali to nije definitivna odluka. Ukoliko selektor izrazi želju da se taj meč igra u Zenici, onda će se i igrati", kaže Ušanović.

Očito da je na potezu sam selektor Blažević, koji će vjerovatno poslušati igrače i utakmicu protiv Turske odigrati u Zenici, s obzirom na to da Edin Džeko nije jedini koji zagovara igranje na Bilinom polju.

*Lily*: komentar modifikovan dana: Thu Apr 23, 2009 8:14 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Zerina
Admin
Zerina

Broj komentara : 168

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:01 pm

pa ja bih voljela da se igra na kosevu...s obzirom da je meni blize da dodjem.....ali mislim da bi nam za pobjedu ipak odgovarao teren u zenici......slazem se sa edinom.... Laughing
Na vrh Go down
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:14 pm

Zerina (citat):
pa ja bih voljela da se igra na kosevu...s obzirom da je meni blize da dodjem.....ali mislim da bi nam za pobjedu ipak odgovarao teren u zenici......slazem se sa edinom.... Laughing
a sad se slazes... Razz
Na vrh Go down
Zerina
Admin
Zerina

Broj komentara : 168

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:20 pm

*Lily* (citat):
Zerina (citat):
a sad se slazes... Razz
stid
Na vrh Go down
Azra*

Azra*

Broj komentara : 64
Mjesto : Tuzla

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:35 pm

Zerina (citat):
*Lily* (citat):
Zerina (citat):
a sad se slazes... Razz
stid
Ma nek igraju gdje hoce samo da se igra Very Happy
Na vrh Go down
Dale90

Dale90

Broj komentara : 95

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:36 pm

Igrace se u Zenici sve... i Spanija..
Na vrh Go down
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 6:01 pm

dale90 (citat):
bilo bi dobro kad bi on au septembru bila u zenici... tad bi sto posto isla.. bila bi kuci. Very Happy
Na vrh Go down
mirel-bh

mirel-bh

Broj komentara : 21
Mjesto : Vitez

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:15 pm

dale90 (citat):

hoce, u Zenici nas niko ne moze skinut'... teren nam odgovara, a i hodža poturio zapis.. Razz
Na vrh Go down
Dale90

Dale90

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:25 pm

mirel-bh (citat):
dale90 (citat):

hoce, u Zenici nas niko ne moze skinut'... teren nam odgovara, a i hodža poturio zapis.. Razz
**** hodžu kad se mi svi pojavimoo.. neutral
Na vrh Go down
mirel-bh

mirel-bh

Broj komentara : 21
Mjesto : Vitez

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:54 pm

dale90 (citat):
mirel-bh (citat):
dale90 (citat):

**** hodžu kad se mi svi pojavimoo.. neutral
nemoj tako lajat...
kontrolisi se bar ovdje izbacice te.. Razz
Na vrh Go down
Dale90

Dale90

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:56 pm

ne spamuj izbacice tebe, ja imam štele ovdje..
Na vrh Go down
Sanjin

Sanjin

Broj komentara : 87

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 10:08 pm

dale90 (citat):
ti ne spamuj... najgori si.. ako ti je cura jedan od administratora ovdje ne moras se dizat odmah...
Na vrh Go down
Dale90

Dale90

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 10:45 pm

Sanjin (citat):
dale90 (citat):
ti ne spamuj... najgori si.. ako ti je cura jedan od administratora ovdje ne moras se dizat odmah...
a vidim ja sto si ti odmah naciljao na drugu administratorku... nego brate da mi prestanemo izbacit ce nas obojicu... lol!
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Džeko želi dočekati Tursku u Zenici   Džeko želi dočekati Tursku u Zenici I_icon_minitime

Na vrh Go down

Džeko želi dočekati Tursku u Zenici
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Čolaković želi udruženje premijerligaša BIH
» Džeko se povrijedio na jutrošnjem treningu svoje ekipe
» Edin Džeko još nije potpisao ugovor sa Wolfsburgom
» Džeko: Miske je najbolji u Bundesligi
» uefa.com-Džeko obiljezio sedmicu