Join date : 2009-04-10
Age : 32
Mjesto : Travnik

Ibričić ekspresno torpedirao Croatiju Empty
KomentarNaslov komentara: Ibričić ekspresno torpedirao Croatiju   Ibričić ekspresno torpedirao Croatiju I_icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:40 pm

Izostanak Kalinića i još desetorice igrača u Mišinoj momčadi nije se uopće osjetio. Hajduk je od prvog sudačkog zvižduka krenuo agresivno protiv Croatije i već nakon 11. minuta došao u vodstvo zahvaljujući Senijadu Ibričiću. Šerić je ubacio loptu u kazneni prostor, a Ibričić ju je spremno dočekao i zakucao u mrežu. Prije njega su dobre šanse imali i Gabrić i Oremuš, zatim je prema golu sa 16 metara pucao Šerić, a već u idućem napadu navijači na Poljudu vidjeli su i dalekometni pokušaj Linića.

Opsada pred vratima Croatije već nakon sedam minuta urodila je novim pogotkom, strijelac je opet bio Ibričić. Loptu iza leđa obrane gurnuo je Marijan Buljat, Linić ju je samo propustio do Ibričića, koji je okrenuo svog čuvara i sa osam metara zakucao loptu pod gredu. Iako su već nakon 20 minuta imali pobjedu u džepu, Hajdukovci nisu posustali; gledatelji, kojih se na Poljudu skupilo oko 5000, imali su što vidjeti.