Zmajevi od Bosne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zmajevi od Bosne

Igraj Bosno, ne daj se! Igraj, svi smo uz tebe!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk

Go down 
4 posters
AutorPoruka
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥


Broj komentara : 253
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Mjesto : Travnik

Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:42 pm


Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk
Na vrh Go down
https://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Dale90

Dale90


Broj komentara : 95
Join date : 2009-04-19
Age : 34
Mjesto : Travnik

Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:41 pm

ja mislim da je Vedad ostao retardiran nakon onih komentara.. ili gluh, bez posljedica nije mog'o proci...
Na vrh Go down
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥


Broj komentara : 253
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Mjesto : Travnik

Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 8:46 pm

dale90 (citat):
ja mislim da je Vedad ostao retardiran nakon onih komentara.. ili gluh, bez posljedica nije mog'o proci...
a joj ma ja sam dovodila sluh u red dva-tri dana poslije tekme...
Na vrh Go down
https://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Zerina
Admin
Zerina


Broj komentara : 168
Join date : 2009-04-10
Age : 32

Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 6:15 pm

dale90 (citat):
ja mislim da je Vedad ostao retardiran nakon onih komentara.. ili gluh, bez posljedica nije mog'o proci...
a navijao je i vedad...samo sto je marijan malo glasniji pa se vedo ne cuje..... clap
Na vrh Go down
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥


Broj komentara : 253
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Mjesto : Travnik

Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 6:20 pm

Zerina (citat):
dale90 (citat):
ja mislim da je Vedad ostao retardiran nakon onih komentara.. ili gluh, bez posljedica nije mog'o proci...
a navijao je i vedad...samo sto je marijan malo glasniji pa se vedo ne cuje..... clap

malo glasniji.... lol!
Na vrh Go down
https://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Sanjin

Sanjin


Broj komentara : 87
Join date : 2009-04-15

Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 10:11 pm

*Lily* (citat):
Zerina (citat):
dale90 (citat):
ja mislim da je Vedad ostao retardiran nakon onih komentara.. ili gluh, bez posljedica nije mog'o proci...
a navijao je i vedad...samo sto je marijan malo glasniji pa se vedo ne cuje..... clap

malo glasniji.... lol!
ja sam umro.. haha
Na vrh Go down
Sponsored content





Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk   Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Golovi sa utakmice Belgija-BiH, Genk
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Belgija-BiH
» BiH-Belgija, Zenica
» Goal.com: Salihović proglašen igračem utakmice
» Fabregasu dvije utakmice kazne zbog pljuvanja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Zmajevi od Bosne :: MEDIA :: Video-
Idi na: