Za-NiNu

Broj komentara : 19
Join date : 2009-04-12

Serie A, 31. kolo Empty
KomentarNaslov komentara: Serie A, 31. kolo   Serie A, 31. kolo I_icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:10 pm

Serie A, 31. kolo Ibrahimovic_reggina_inter_afp
U NEDJELJU je odigrana posljednja utakmica 31. kola talijanske Serije A. Udinese je uzeo tri boda kod posljednjeplasirane Reggine pobijedivši 2-0.
Sve do 85. minute je Reggina čuvala barem jedan bod u džepu, makar im niti on ne bi predstavljao mnogo u borbi za opstanak. No, Reggina je posljednjih pola sata odigrala s dva igrača manje. Prvo je u 55. minuti Lanzaro dobio drugi žuti, a šest minuta kasnije je istu stvar učinio Barilla.
I čuvali su 0-0 do pet minuta prije kraja, ali je tada Floro Flores naplatio takvu situaciju na travnjaku i zabio za 1-0. Do kraja utakmice je domaći vratar Puggioni kapitulirao još jednom. U 90. minuti je strijelac opet bio Floro Flores (njegov peti pogodak u sezoni).
Reggina je ostala tako na posljednjem mjestu sa samo 20 bodova, čak četiri manje od pretposljednjeg Leccea, te sedam manje od 17. mjesta koje nudi ostanak u Seriji A i sljedeće sezone.

Serie A, 31. kolo:

Reggina - Udinese 0-2 (Floro Flores 85, 90)

Age : 32

KomentarNaslov komentara: Re: Serie A, 31. kolo   Serie A, 31. kolo I_icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:59 pm

a vid´ sto su se ukljucili sa temama na forumu.....za pohvaliti.... Very Happy yes
S4lihoviccKa ♥
Admin

Broj komentara : 253
Age : 32
Mjesto : Travnik

KomentarNaslov komentara: Re: Serie A, 31. kolo   Serie A, 31. kolo I_icon_minitimeMon Apr 13, 2009 8:32 pm