Zmajevi od Bosne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zmajevi od Bosne

Igraj Bosno, ne daj se! Igraj, svi smo uz tebe!!!
 
HomePortalGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Nemanja Supic

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihoviccKa ♥
Admin
S4lihoviccKa ♥


Broj komentara : 253
Join date : 2009-04-10
Age : 32
Mjesto : Travnik

Nemanja Supic Empty
KomentarNaslov komentara: Nemanja Supic   Nemanja Supic I_icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:55 pm

Nemanja Supic Vidic-10

Nemanja Supić (rođen 12. januara 1982. u Gacku, Bosna i Hercegovina) je bosanskohercegovački nogometni golman. Trenutno nastupa za srbijanskog prvoligaša FK Javor iz Ivanjice.
Na nogometnu reprezentaciju Bosne i Hercegovine debitovao je 28. marta 2009. godine u kvalifikacionoj utakmici za svjetsko prevenstvo u nogometu protiv reprezentacije Belgije. Krijeru je poceo u Mladosti iz Gacka a nastupao je i za FK Voždovac i FK Zemun. Selektor Blazevic ga je u reprezentaciju pozvao pred meč sa Belgijom. I sam kaze kako je u Gacku stvorio veliki broj neprijatelja zbog prihvatanja tog poziva no on je ponosan sto brani boje svoje zemlje: "Kada 25 hiljada ljudi na stadionu u Zenici počne da skandira tvoje ime, onda je to najbolja ocena onoga što si napravio braneći mrežu svoje reprezentacije. Zaista, to je nešto što dirne u srce. Atmosfera koju ću večno nositi u mislima. Drago mi je što sam opravdao poverenje koje mi je ukazano od strane selektora Blaževića. On je tako veliki fudbalski stručnjak da sam, iskreno, imao malo treme kada je poziv usledio. I sama činjenica da branim za svoju zemlju bila je dodatna obaveza i velika odgovornost za mene. Na kraju je dobro ispalo. Selektor mi je čestitao na maloj proslavi koju smo priredili zbog dobrih rezultata, zaista sam bio srećan"- kaze 27 reprezentativac BiH kojem su navijaci zbog njegove gipkosti i visine (197) dali nadimak Jablan.

Nemanja Supic Phpthu10Nemanja Supic Supic_10Nemanja Supic 3554_310Nemanja Supic Supic10Nemanja Supic Supic_11Nemanja Supic Ynca1k10
Na vrh Go down
https://zmajeviodbosne.bosnianforum.com
Za-NiNu

Za-NiNu


Broj komentara : 19
Join date : 2009-04-12

Nemanja Supic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nemanja Supic   Nemanja Supic I_icon_minitimeSun Apr 12, 2009 9:06 pm

svaka mu cast, bio je dobar.. u nekom vecem klubu mogao bi napraviti korak vise, ali hasagic se ponovo vraca na gol. U svakom slucaju dobro je cuti kako imamo jake golmane.. supic ce jos dosta vremena mislim biti na raspolaganju drzavnom timu bez obzira na price koje ga prate..
Na vrh Go down
 
Nemanja Supic
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Zmajevi od Bosne :: ZMAJEVI OD BOSNE :: Bh. reprezentacija-
Idi na: